Brăţară cu nod culisant – inimă

45,00 lei55,00 lei

Fir negru textil sau șnur maro din piele.

Mărgea (aprox) 1.7 cm.

Greutate totală (aprox) 2 g.

Decorată cu aur.

Deschidere maximă 8 cm.

Descriere

Brăţară cu nod culisant și mărgea manufacturată din porțelan, decorată cu o inimă.  Mărgeaua este aproximativ 1.7 cm, este desenată manual cu aur coloidal. Încape aproape orice mână de adult pentru că se deschide până la un diametru de 8 cm și se închide la 4 cm. La cerere, poate fi adaptată pentru o mână de copil. Greutate (aprox) 2 g.

Disponibilă în două variante – cu fir textil negru sau șnur din piele naturală maro. Se expediază într-o pungă aurie.

Culorile produsului pot varia ușor față de fotografie. Fiind un produs manufacturat, dimensiunile, greutatea și modelul pictat pot varia ușor.

Un produs cu precomandă nu se află pe stoc. El este produs și expediat în maxim 10 zile lucrătoare de la achitarea comenzii. După ce plasați comanda, veți primi un e-mail cu data estimativă a expedierii.

Informații suplimentare

șnur din

fir negru textil, șnur maro de piele

Din aceeași colecție